• ورود / ثبت نام
  • ۰۲۱-۴۴۹۰۰۵۰۰

گزارش خبرگزاری استان سمنان از کارخانه بزرگ کیهان کالا پارس - 11 شهریور 1399

حرکت از نو در یک واحد تولیدی

یک واحد تولید مواد آرایشی و بهداشتی و ملزومات پزشکی در شهرک صنعتی جنت آباد ایوانکی، پس از سه سال تعطیلی، روند تولید را با رویکرد جدید مبتنی بر نیاز مشتری و بازاریابی نوین از سر گرفت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما استان سمنان، مدیر عامل این واحد تولیدی گفت : به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از کمبود نقدینگی، واردات محصولات مشابه خارجی، رقابت ناسالم در بازار داخلی این واحد تعطیل شده بود که از اسفند پارسال با هدف کمک به مردم فعالیت خود را با ۵۰۰ هزار عدد قوطی مواد ضدعفونی آغاز کرد.

شیرزاد افزود : تجربه موفق تولید مواد ضدعفونی و فروش و بازاریابی آنلاین،  این مجموعه را مجددا به روند تولید باز گرداند و تا پایان سال ، ۲۵ نوع محصول دیگر به سبد فروش این شرکت افزوده می شود.

وی گفت :  این واحد تولیدی در مرحله اول با ۵۰ نفر اشتغال فعالیت خود را آغاز کرد و تا یکسال آینده همه نیروهای تعدیل شده را جذب می کند.

شیرزاد با بیان اینکه با اخذ مجوزهای قانونی ، سامانه بازاریابی شبکه ها  برای حذف دلالان و واسطه ها  برای فروش محصولات در این شرکت راه اندازی شده است افزود :  تا سه ماه آینده با افزوده شدن ۹۰۰ متر مربع فضای جدید در طرح توسعه، ۳۰ درصد به تولیدات این شرکت افزوده خواهد شد.

 

فعالیت شرکت بازاريابی شبکه ای کیهان کالا پارس  بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کیهان کالا پارس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top