• ورود / ثبت نام
  • ۰۲۱-۴۴۹۰۰۵۰۰

دمنوش های گیاهی ویتاهرب

پکیج دمنوش شماره (15)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: افزایش شیر در دوران شیردهی محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج افزایش شیر در دوران شیردهی ویتاهرب برای بهبود و افزایش شیر مادر مناسب است . مصرف این پکیج به دلیل دارا بودن خواص متعدد از گیاهان استفاده شده در این دمنوش ها علاوه بر افزایش شیردهی ، به کاهش کلسترول خون ، چربی سوزی و کاهش وزن و تنظیم قند خون کمک می کند. در طول دوره مصرف ، استفاده منظم و دقیق (دستور العمل ) الزامی می باشد .

پکیج دمنوش شماره (14)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: تنظیم کننده قاعدگی و رفع دردهای دوران قاعدگی محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج تنظیم کننده قاعدگی و رفع دردهای دوران قاعدگی ویتا هرب با ترکیب 7 دمنوش گیاهی مناسب برای تسکین دردهای دوران قاعدگی و عادت ماهانه می باشد . مصرف این پکیح می تواند با افزایش سیستم ایمنی بدن و کاهش خونریزی ، رفع حالت تهوع و پاک سازی سموم بدن و سلامت دستگاه گوارش و معده در کاهش دردهای قاعدگی موثر واقع شود . مصرف دمنوش ها در طول دوره 40 روزه مطابق با (دستور العمل ) مصرف باشد .

پکیج دمنوش شماره (13)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: دیابت و کنترل قند خون محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج دیابت و کنترل قند خون ویتاهرب از ترکیب 7 دمنوش گیاهی منحصر به فرد در بازه زمانی 40 روزه قند خون شما را کنترل و تنظیم می کند . این پکیج علاوه بر کنترل دیابت ، فشار خون و کلسترول خون را نیز کاهش می دهد و در سلامت قلب و عروق موثر است . این پکیج با گیاهان جادویی ، سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و سوخت و ساز بدن را متعادل می کند . لازم به ذکر است در طول دوره مصرف رعایت غذایی و فعالیت بدنی مانند پیاده روی به مدت 30 دقیقه در روز الزامی بوده و مطابق (دستور العمل ) دمنوشها میل شود .

پکیج دمنوش شماره (12)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: افزایش قوای جنسی و انرژی زا محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج افزایش قوای جنسی و انرژی زا ویتا هرب با ترکیب 7 دمنوش گیاهی اسرار آمیز ترکیبی ، با دارا بودن خواص بیشمار بسیار در بالا بردن افزایش قوای جنسی موثر است . این دمنوش ها از گیاهانی گرفته شده اند که از دیر باز برای افزایش بنیه قوای جنسی و جسمی افراد مورد استفاده قرار می گرفته است . این پکیج برای بالا بردن سطح انرژی ، قوای بدنی و بالا بردن میل جنسی آقایان و خانم ها بسیار مطلوب است . در طول دوره مصرف ، استفاده منظم و دقیق مطابق ( دستور العمل ) الزامی است.

پکیج دمنوش شماره (11)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: روزانه (نشاط آور و آرام بخش ) بانوان محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج روزانه (نشاط آور و آرام بخش ) بانوان ویتاهرب با استقبال بسیارخوبی مواجه شده است . این دمنوش ها در مرحله اول انرژی زا بوده و با خاصیت آرام بخشی خود استرس و خستگی را رفع می کند و موجب خواب اذت بخش شبانه می گردد . این پکیج برای کلیه بانوان و بانوانی که دوره ماهانه نامنظم و دردناک دارند مناسب بوده و با خواص خارق العاده ، سیستم دفاعی و ایمنی بدن را تقویت کرده و حافظه و ذهن را قدرتمند می سازد . در طول دوره مصرف ، استفاده منظم و دقیق مطابق (دستورالعمل ) الزامی می باشد.

پکیج دمنوش شماره (10)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: زیبایی ( سلامت و لطافت پوست و مو ) محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج زیبایی ( سلامت و لطافت پوست و مو ) ویتاهرب یک پکیج بی نظیر و خارق العاده مخصوص کسانی که برای زیبایی و شفافیت پوست خود ارزش قائلند و در پایان 40 روز با پوست شفاف و زیبای خود مواجه خواهند شد و دوست پوست خود هستند . این پکیج بی نظیر از دمنوش های گیاهی ترکیبی در پاک سازی و سم زدایی بدن بسیار موثر بوده و با برطرف کردن مشکلات گوارشی و رفع التهابات درونی ، روند بهبود درمان بیماریهای پوستی را سرعت می بخشد و اثار به جا مانده از جوش ، زخم و آکنه را کاهش داده و باعث طراوت و شادابی پوست می شود . استفاده و مصرف دمنوشها مطابق با (دستورالعمل ) مصرف باشد

پکیج دمنوش شماره (9)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: روزانه (نشاط آور و آرام بخش )آقایان محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج مناسب روزانه (نشاط آور و آرام بخش )آقایان ویتاهرب با ترکیب 7 دمنوش ترکیبی و خواص بی نظیر ، انرژی و نشاط روزانه را برای افراد فراهم کرده و استرس و خستگی روزانه را رفع و خواب خوب شبانه را به ارمغان می آورد . دمنوش های این پکیج علاوه بر خواص ذکر شده باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش و کبد می شود . استفاده دقیق و منظم این دمنوش ها مطابق ( دستور العمل ) سلامت روح ، جسم و زندگی را به همراه دارد .

پکیج دمنوش شماره (8)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: سلامت کلیه و پروستات محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج سلامت کلیه ها و پروستات ویتهرب برای افرادی که کلیه سنگ ساز ، پروستات بزرگ و یا مشکل دفع سنگ کلیه دارند بسیار مناسب است . این پکیج با دارا بودن دمنوش های ترکیبی علاوه بر دفع سنگ کلیه ، آرام بخش و تسکین دهنده بوده و دردهای ناشی از سنگ کلیه را کاهش می دهد و التهابات پروستات را بهبود می بخشد . استفاده و مصرف منظم و دقیق دمنوش ها مطابق ( دستورالعمل ) نتیجه مطلوب را حاصل می کند و در طول دوره مصرف نوشیدن اب فراوان و به اندازه به دفع سنگ کلیه کمک می کند .

پکیج دمنوش شماره (7)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: تقویت حافظه IQ محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج تقویت حافظه (IQ) ویتاهرب با ترکیب 7 دمنوش منحصر به فرد موجب تمرکز ذهن و تقویت حافظه شده و از آلزایمر جلوگیری می کند . گیاهان به کار رفته در این دمنوش ها با دارا بودن خواص آرام بخشی ، نگرانی و اضطراب و استرس را برطرف می کند . این پکیج دارای خواص بی نظیری است که با مصرف درست و اصولی مطابق ( دستور العمل ) اعلام شده حافظه شما را تقویت می کند.

پکیج دمنوش شماره (6)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: سلامت قلب و عروق و پاکسازی خون محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج سلامت قلب و عروق و پاکسازی خون ویتهرب در بازکردن رگ ها و سلامت قلب نقش موثری داشته و از لخته شدن خون در رگ ها جلوگیری می کند . گیاهان به کار رفته در این پکیج خاصیت آرام بخشی و تسکین درد خفیف داشته و موجب کاهش استرس و خستگی های روزانه می گردد . مصرف منظم و دقیق مطابق ( دستور العمل ) الزامی بوده و افراد در طول دوره مصرف رعایت غذایی و فعالیت بدنی مانند پیاده روی را در برنامه روزانه خودقرار دهند تا نتیجه مطلوب حاصل شود .

پکیج دمنوش شماره ( 5)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: سرماخوردگی و آسم - بهبود حساسیت فصلی و پاکسازی ریه محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج سرماخوردگی و آسم - بهبود حساسیت فصلی و پاکسازی ریه ویتاهرب با 6 نوع دمنوش های ترکیبی که بدون هیچ گونه مواد افزودنی تهیه شده اند در بهبود سرماخوردگی موثر است . گیاهان به کار رفته در این دمنوش ها به دلیل خواص ضد التهابی و عفونتی می تواند گلو درد ، سرفه ف سر درد را در هنگام سرماخوردگی بهبود بخشند و با در اختیار داشتن آنتی اکسیدان فراوان سبب افزایش سیستم ایمنی بدن می شود .

پکیج دمنوش شماره (4)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: پاکسازی کبد چرب محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج پاک سازی کبد چرب ویتاهرب باعث پاکسازی کبد و احساس سرزندگی و شفافیت پوست می شود . این پکیج با دارا بودن دمنوش های ترکیبی بی نظیر ، متناسب برای رفع چربی کبد بوده و به سم زدایی و پاک سازی بدن و کبد کمک می کند . مصرف این دمنوش ها در طول دوره مشخص شده علاوه بر پاکسازی و سم زدایی کبد به تنظیم فشار و چربی خون کمک میکند . لازم به ذکر است در طول دوره مصرف پکیج پاک سازی کبد چرب ویتاهرب فعالیت بدنی مستمر همراه با رعایت رژیم غذایی مانند : نخوردن غذاهای سرخ کردنی ، کله پاچه و غذاهای چرب الزامی می باشد تا با استفاده از این پکیج کبد خود را درمان کنید .

پکیج دمنوش شماره (3)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: پاکسازی و کاهش چربی خون محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج پاکسازی و کاهش چربی ویتاهرب برای کاهش چربی خون بی نظیر است . با مصرف دمنوش های گیاهی این پکیج چربی تری گلیسرید و چربی خون کاهش می یابد و از لخته شدن و بروز سکته پیشگیری می کند . این پکیج شامل 7 دمنوش گیاهی بوده و با استفاده از این دمنوش ها مطابق دستور العمل های مشخص شده علاوه بر کاهش چربی خون موجب متعادل سازی فشار خون و بهبود عملکرد کبد و کاهش وزن می شود . این پکیج سلامت و طول عمر را به شما هدیه می دهد.

پکیج دمنوش شماره (2)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: لاغری و تناسب اندام محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس پکیج لاغری و تناسب اندام ویتاهرب با دارا بودن بسیاری از گیاهان طبیعی ساده ترین راه برای کاهش وزن و تناسب اندام است . افراد با استفاده منظم ، منطبق ( دستور العمل ) می توانند طی دوره مورد نظر به سایز و وزن دلخواه خود دست پیدا کنند . البته لازم به ذکر است که افراد در کنار پکیج لاغری و تناسب اندام ویتاهرب رعایت رژیم غذایی و فعالیت بدنی را در برنامه تناسب اندام خود قرار دهند تا به نتیجه دلخواه خود برسند . مصرف این پکیج در افراد مختلف با توجه به نوع تغذیه ، میزان فعالیت بدنی و متابولیسم بدن نتایج متفاوتی را در بر خواهد داشت . اما به طور متوسط در هر دوره 40 روزه 2 تا 4 کیلوگرم کاهش وزن مشاهده می شود.

پکیج دمنوش شماره (1)

گیاهان به کاررفته در ترکیب محصول دارای خواص زیر می‌باشند: چاقی و افزایش وزن محتوی 7 بسته دمنوش و شیرین کننده ( 100 عددی ) سوئیتن پلاس این پکیج ایده آل و مناسب برای افرادی است که علاوه بر افزایش وزن به پاک سازی کبد و بدن خود اهمیت می دهند. این پکیج با 7 دمنوش گیاهی ترکیبی با خواص بی نظیر در بازه زمانی مشخص شده افزایش وزن و سایز شما را تامین می کند . دمنوش های به کار رفته در این پکیج دست چینی از دل طبیعت می باشد .لازم به ذکر است افراد در طول دوره مصرف ، رعایت برنامه غذایی سالم و مناسب را در برنامه خود قرار دهند . در طول دوره مصرف ، استفاده منظم و دقیق مطابق ( دستورالعمل ) الزامی میباشد .

دمنوش طبیعی مخلوط 4 گیاه ( اسطوخدوس و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۴گیاه ( اسطوخدوس، بادرنجبویه، بابونه، کاکوتی ) ویتاهرب دمنوش۴گیاه کیسه ای۲۰عددی لفاف دار ویتاهرب سرشارازترکیبات آنتی میگرنی ودرمان کننده قوی سردردهای عصبی ویکطرفه است. - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در درمان میگرن - مؤثر در آرامبخشی - مؤثر در تسکین سردردهای عصبی - مؤثر در تسکین اختلالات گوارشی و قلبی با منشاء عصبی و اضطراب همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 12 گیاه ( رزماری و . . . )

-دمنوش کیسه ای مخلوط ۱۲گیاه ( رزماری، به لیمو، بهارنارنج، نعنا، کاکوتی، ریحان، بادرنجبویه، بید، اسطوخودوس، گل سرخ، چای سبز، چای ترش) ویتاهرب دمنوش ۱۲ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از آنتی اکسیدان و ترکیبات آرامبخش و بر طرف کننده بی خوابی و کاهش استرس و تقویت کننده اعصاب و حافظه است. - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در آرامبخشی - مؤثر در برطرف کردن بی خوابی - مؤثر در کاهش استرس - مؤثر در درمان افسردگی همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 9 گیاه ( بابونه و . . . )

-دمنوش کیسه ای مخلوط ۹ گیاه ( بابونه، شوید، رازیانه، مریم گلی، گل سرخ، فیزالیس، پونه، افسنطین، اسطوخدوس) ویتاهرب - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در تنظیم قاعدگی - مؤثر در کاهش دردهای ناشی از قاعدگی - مؤثر در تنبلی تخمدان ها - مؤثر در افزایش قوای جنسی خانم ها و برطرف کننده سردمزاجی خانم ها همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 7 گیاه ( خارخاسک و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۷ گیاه ( خارخاسک، کدو، خارشتر، زنجبیل، کاکل ذرت،رازیانه،گزنه) ویتاهرب دمنوش ۷ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین ها، ترکیبات موثر در درمان پروستات خوش خیم و دفع کننده سنگ کلیه، تسکین دهنده درد مثانه، ادرار آور - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در دفع سنگ کلیه و مجاری ادرار - مؤثر در درمان پروستات خوش خیم - مؤثر در درمان بیماری های قلبی و عروقی - مؤثر در تسکین درد مفاصل و کمر - مؤثر در کاهش کلسترول و چربی خون - مؤثر در تنظیم فشار خون - مؤثر در افزایش متابولیسم بدن - مؤثر در افزایش ادرار همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 6 گیاه ( گزنه و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۶ گیاه ( گزنه، چای سبز،زیره سبز،شوید،برگ کرفس،شاهتره) ویتاهرب دمنوش ۶ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از آنتی اکسیدان - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در کاهش کلسترول و چربی خون - مؤثر در تقویت هاضمه - مؤثر در تقویت عملکرد ایمنی بدن - مؤثر در کاهش التهاب پروستات - موثر در رفع عفونت های مجاری ادراری ،دفع سنگ کلیه و مثانه - مؤثر در افزایش ادرار همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 4 گیاه ( جو دو سر و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۴ گیاه ( جو دو سر، گلپر، سبوس برنج، یونجه) ویتاهرب دمنوش ۴ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از ترکیبات اشتهاآور و افزایش قدرت جذب مواد غذایی و بهبود عملکرد دستگاه گوارش است. - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در افزایش وزن - مؤثر در افزایش اشتها - کمک به هضم غذا و بهبود عملکرد دستگاه گوارش - مؤثر در افزایش قدرت جذب مواد غذایی در بدن - مؤثر در تقویت سیستم عصبی بدن و آرام بخش - مؤثر در بهبود گردش خون - مؤثر در کنترل و تنظیم قند خون - مؤثر در رفع نفخ روده و برطرف کننده ناراحتی معده همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 7 گیاه ( سنا و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۷ گیاه ( سنا، هلیله زرد، هلیله سیاه، رازیانه، نیلوفر، ختمی، گل سرخ) ویتاهرب دمنوش ۷ گیاه کیسه ای ۲۰عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از ویتامین ها و آنتی اکسیدان و ترکیبات ملین و درمان کننده یبوست و هموروئید، این دمنوش علاوه بر خواص مذکور تقویت کننده حافظه، کبد و تصفیه کننده خون، ضد سرطان است. - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - موثر در درمان یبوست و ملین - مؤثر در تصفیه خون - مؤثر در تقویت معده - مؤثر در درمان بواسیر و یبوست - مؤثر در تقویت نیروی جنسی - مؤثر در کاهش کلسترول - مؤثر در دفع سنگ کلیه و مجاری ادرار - مؤثر در تنظیم فشار خون همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 9 گیاه ( شیرین بیان و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۹ گیاه ( شیرین بیان، پونه، شاهتره، سیاه دانه، زنیان، زیره سبز، ترخون، به لیمو، درمنه ترکی) ویتاهرب دمنوش ۹ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی و اسید گلیسیرینیک که در درمان زخم‌های گوارشی، به‌ویژه زخم معده، اثنی عشر و نیز التهاب معده (گاستریت) موثر است و باعث تقویت معده و درمان ورم معده و نفخ شکم می شود. - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در درمان زخم‌های گوارشی بویژه زخم معده اثنی عشر و نیز التهاب معده - مؤثر در تقویت معده - مؤثر در رفع نفخ - مؤثر در درمان گرفتگی عضلات، روماتیسم، آسم، عفونت‌های قفسه سینه، هپاتیت، بیماری‌های پوستی و تنفسی، تب، سرفه، نقرس، زخمهای دهان و گلو همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 7 گیاه ( نسترن و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۷ گیاه ( نسترن، زیتون،گشنیز، بید،کیالک،لیمو، شاهتره) ویتاهرب دمنوش ۷ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از آنتی اکسیدان و ترکیبات محافظت کننده سلامت قلب و عروق، تنظیم کننده کلسترول و فشار خون، خواص ضد سرطانی و افزایش ایمنی بدن و ضد درد - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - حاوی ترکیبات دارای آنتی اکسیدان قوی - مؤثر در سلامت قلب و عروق و باز کننده عروق - مؤثر در تنظیم کلسترول و فشار خون - مؤثر در پیش گیری از سرطان - مؤثر در افزایش ایمنی بدن - مؤثر در کاهش غلظت خون - مؤثر در تنظیم ضربان قلب - مؤثر در جلوگیری از سخت شدن رگ ها و تصلب شرایین همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 6 گیاه ( چای ترش و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۶ گیاه ( چای ترش، خارخاسک، خارشتر، گشنیز، گزنه، کاکل ذرت) ویتاهرب دمنوش ۶ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار آنتی اکسیدان وترکیبات موثر در کاهش کلسترول خون، کاهش فشار خون، تقویت کننده قلب، ضد سرطان، ضد افسردگی، آنتی اکسیدان قوی، آرام بخش - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در کاهش کلسترول خون - مؤثر در کاهش فشار خون - مؤثر در تقویت قلب - مؤثر در پیش گیری از سرطان - مؤثر در درمان افسردگی - حاوی آنتی اکسیدان قوی - مؤثر در آرام بخشی همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 4 گیاه ( بادرنجبویه و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۴ گیاه (بادرنجبویه، کندر، رزماری، مسطکی) ویتاهرب دمنوش ۴ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از ترکیبات و مواد معدنی و ویتامین های که نقش مهمی در تقویت حافظه و اعصاب ، افزایش هوش و تمرکز ، پیشگیری از آلزایمر و ضعف حافظه است. - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در تقویت حافظه و اعصاب - مؤثر در رفع فراموشی - مؤثر در افزایش هوش و تمرکز همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 5 گیاه ( گلپر و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۵ گیاه ( گلپر، یونجه ، جو دوسر، شلتوک، خرفه) ویتاهرب دمنوش ۵ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از ترکیبات اشتهاآور و افزایش قدرت جذب مواد غذایی و بهبود عملکرد دستگاه گوارش است. - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در افزایش وزن - مؤثر در اشتها آوری - کمک به هضم غذا و بهبود عملکرد دستگاه گوارش - مؤثر در افزایش قدرت جذب مواد غذایی در بدن - مؤثر در تقویت سیستم عصبی بدن و آرام بخش - مؤثر در بهبود گردش خون - مؤثر در کنترل و تنظیم قند خون - مؤثر در از بین بردن نفخ روده و ناراحتی معده - مؤثر در سلامت پوست - مؤثر در تقویت قدرت بینایی - مؤثر در استحکام استخوان ها همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 5 گیاه ( کرفس و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۵ گیاه ( کرفس، بذر شنبلیله، بذر گشنیز، زیره سبز، بوقناق ) ویتاهرب دمنوش ۵ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از ترکیبات کاهنده قند خون، تنظیم کننده چربی و فشار خون، تقویت کننده دستگاه گوارش، کاهش وزن و لاغری، پاک سازی کننده کبد، کاهش کلسترول خون. - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در کاهش قند خون - مؤثر در تنظیم چربی و فشار خون - مؤثر در تقویت دستگاه گوارش - مؤثر در کاهش وزن و لاغری - مؤثر در پاک سازی کبد - مؤثر در کاهش کلسترول خون همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 6 گیاه ( چای سبز و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۶ گیاه ( چای سبز، زیره سیاه، زیره سبز، لیمو، گل سرخ، شوید) ویتاهرب دمنوش ۶ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از آنتی اکسیدان و بخصوص فلاونویید ها و ترکیباتی که چربی سوزی را تسریع کرده، کلسترول خون را کاهش داده و مانع ذخیره سازی چربی در بدن می شود. علاوه بر این دارای خواص کاهش قند خون، موثر در بهتر هضم شدن مواد غذایی ، تقویت معده و دستگاه گوارش، ضد سرطان، تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان اختلالات تنفسی - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در کاهش وزن ، چربی سوزی را تسریع کرده - مؤثر در کاهش کلسترول خون و مانع ذخیره سازی چربی در بدن - مؤثر در افزایش متابولیسم - مؤثر در کاهش قند خون - مؤثر در کاهش اضطراب و هیجان و افسردگی - مؤثر در تقویت معده - مؤثر در تقویت استخوان ها - مؤثر در سلامت پوست همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 15 گیاه ( آویشن و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۱۵ گیاه ( آویشن، برگ دم گاو، پنیرک، اسطوخدوس، پرسیاوشان، تاج خروس، گشنیز، ناخنک، زوفا، بابونه، گل سرخ،پونه،شیرین بیان، رزماری، کاکوتی) ویتاهرب دمنوش ۱۵ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از آنتی اکسیدان و ترکیبات موثر در درمان سرماخوردگی، تقویت کننده سیستم ایمنی بدن، خلط آور، ضد سرطان ، درمان زخم معده، درمان کم خونی - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - سرشار از آنتی اکسیدان و ترکیبات موثر در درمان سرماخوردگی - مؤثر در تقویت سیستم ایمنی بدن - خلط آور - دارای ترکیبات مؤثر در پیش گیری از سرطان درمان زخم معده درمان کم خونی همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 6 گیاه ( میخک و . . . )

- دمنوش کیسه ای مخلوط ۶ گیاه ( میخک، شلتوک، هل،زعفران،زنجبیل،دارچین) ویتاهرب دمنوش ۶ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از ترکیبات انرژی زا و نشاط آور و موثر در بهبود عملکرد و قوای جنسی و اشتهاآور و ضد نفخ و سو هاضمه است. - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - سرشار از ترکیبات مؤثر در انرژی زایی و نشاط آوری - موثر در بهبود عملکرد قوای جنسی - مؤثر دراشتها آوری - مؤثر در رفع نفخ و سو هاضمه همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 9 گیاه ( رازیانه و . . . )

- دمنوش طبیعی کیسه ای مخلوط 9 گیاه (رازیانه، خارخاسک، نعنا فلفلی ، خارشتری ، کاکل ذرت ، چای سبز، کاهو، خرفه، ریشه اریسا) ویتاهرب - موارد مصرف : گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : خواص ترکیبات موثر موجود در دمنوش 9 گیاه ویتاهرب : •بهبود اختلالات مجاری ادرار ( ادرار آور ) •موثر در بهبود عملکرد پروستات •موثر در بهبود عملکرد کلیه و مجاری ادرار ( پاک سازی و کاهش درد آن نواحی ) •موثر در کاهش کلسترول ، سلامت قلب و کاهش فشار خون همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 3 گیاه ( زعفران و . . . )

- دمنوش طبیعی کیسه ای مخلوط ۳ گیاه ( زعفران ، گل محمدی ،هل ) ویتاهرب دمنوش ۳ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از ترکیبات انرژی زا و نشاط آور و موثر در بهبود عملکرد و قوای جنسی است - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - مؤثر در نشاط آوری و انرژی زایی - مؤثر در بهبود عملکرد قوای جنسی - مؤثر در رفع خستگی و ضد استرس همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 4 گیاه ( گل گاو زبان و . . . )

- دمنوش طبیعی کیسه ای مخلوط ۴ گیاه ( گل گاو زبان، به لیمو، لیمو عمانی، نسترن ) ویتاهرب دمنوش ۴ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از ترکیبات آرام بخش و تقویت کننده اعصاب و حواس پنجگانه، تقویت کننده قلب و درمان بیماری های قلبی، بهبود سلامت عمومی، فشار و چربی خون،معرق - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - سرشار از ترکیبات مؤثر درآرام بخشی و تقویت کننده اعصاب و حواس پنجگانه - مؤثر در تقویت قلب و درمان بیماری های قلبی - مؤثر در بهبود سلامت عمومی - مؤثر در کاهش فشار و چربی خون،معرق همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 3 گیاه ( سرخارگل و . . . )

- دمنوش طبیعی کیسه ای مخلوط ۳ گیاه (سرخارگل، آویشن، کاکوتی) ویتاهرب دمنوش ۳ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از ترکیبات و مواد موثر در درمان سرماخوردگی، تقویت سیستم ایمنی بدن، ضد التهاب، ضد سرطان، تسکین دهنده میگرن و سر درد - موارد مصرف گیاهان بکاربرده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد : - حاوی ترکیبات مؤثر درآرامش بخشی و تقویت اعصاب و حواس پنجگانه - دارای ترکیبات مؤثر درتقویت قلب و درمان بیماری های قلبی - مؤثر در بهبود سلامت عمومی و فشار و چربی خون - مؤثر در تعرق همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

دمنوش طبیعی مخلوط 5 گیاه ( کنگرفرنگی و . . . )

- دمنوش طبیعی کیسه ای مخلوط ۵ گیاه (کنگر فرنگی، کاسنی، شاهتره، زرک (زرشک کوهی)، خار مریم) ویتاهرب دمنوش ۵ گیاه کیسه ای ۲۰ عددی لفاف دار ویتاهرب سرشار از آنتی اکسیدان های قوی که موثر در درمان اختلالات کبدی، کبد چرب و حتی سرطان کبد می باشد. مصرف این دمنوش علاوه بر خواص مذکور در کاهش کلسترول و قند خون ، سلامت و زیبایی پوست موثر و مفید است. - موارد مصرف گیاهان بکار برده شده در ترکیب محصول دارای خواص زیر می باشد: - مؤثر در درمان اختلالات کبدی - مؤثر در درمان کبد چرب - مؤثر در کاهش کلسترول خون - موثر در سلامت قلب - مؤثر در کاهش قند خون - مؤثر در پیش گیری از سرطان - مؤثر در رفع آکنه های پوستی - موثر در سلامت پوست همراه با شیرین کننده رژیمی بدون قند سؤییتن پلاس

فعالیت شرکت بازاريابی شبکه ای کیهان کالا پارس  بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کیهان کالا پارس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top