• ورود / ثبت نام
  • ۰۲۱-۴۴۹۰۰۵۰۰

 

درباره ما

- شرکت کیهان کالا پارس (سهامی خاص) با شماره ثبت 433523 در سال 1390 نزد مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

- این شرکت با توجه به منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با کارآفرینی و پیشبرد اقتصاد ملی و همچنین درصدد ایجاد راهکارهای مناسب برای فروش تأسیس و ادامه فعالیت داد و درحال حاضر با تولید بیش از چهارصد کالا تلاش در پیشبرد روزافزون اقتصاد این مرز و بوم دارد. شرکت کیهان کالا پارس در جهت بهبود صنعت و پیاده سازی فروش کالاها بر بستر اینترنت و داد و ستد نوین، دامنه " بی نتورک " را راه اندازی نموده و برای افزایش امنیت و سرعت، وب سایت " بی نتورک " بر روی پیشرفته ترین و امن ترین سرورهای اختصاصی قرار گرفته است. 

- امکان ارسال کالا به تمام نقاط ایران با استفاده از پست پیشتاز و یا تیپاکس امکان پذیر می باشد. خوشبختانه در حال حاضر شرکت های پستی متعدد و معتبر در ایران فعالیت می کنند که با یک تلفن کالا را از محل فروشنده تحویل گرفته و برای خریدار ارسال می نمایند. همچنین این شرکت با استفاده از سیستم امن پرداخت اینترنتی شرایطی را ایجاد کرده است که اعضاء می توانند با امنیت کامل و کمترین خطا در تراکنشهای بانکی ، مبادلات خود را از طریق کلیه کارتهای عضو متصل به شبکه شتاب انجام دهند.

- سایت " بی نتورک " این امکان را برای شما به وجود آورده تا بدون صرف هیچ هزینه ای، سریع و آسان فروشگاه اینترنتی را مشاهده و به صورت آنلاین محصولات مورد نظر خود را به روشهای مختلف خرید نمایید.

- یکی از اهداف مهم " بی نتورک " همگانی کردن تجارت الکترونیک در کشور می باشد. " بی نتورک " از دو مؤلفه اصلی تشکیل شده است. اولین مؤلفه دارا بودن نرم افزارهای ساده و قدرتمند که این امکان را برای شما فراهم می کند تا ظرف مدت چند دقیقه، کالای مورد نظر خود را جستجو و انتخاب نمایید. مؤلفه دوم، یک فروشگاه متمرکز که کالاهای متفاوت در آن جمع آوری شده است. این امر از یک طرف باعث کسب و کار بیشتر و از طرف دیگر باعث تسریع روند جستجوی خریداران برای یافتن کالای مورد علاقه شان می شود.

- برخلاف سایر فروشگاه های آنلاین، " بی نتورک " یک فروشگاه بسیار غنی را در اختیار مشتری قرار خواهد داد تا بتوانند کنترل کاملی بر روی آن داشته باشند. اگرچه این سایت علاقه مند به همکاری با شرکت های بزرگ کشور نیز می باشد، اما خط مشی اصلی " بی نتورک " توجه بیشتر به اشخاص و یا کمک به افرادی است که در پی یافتن یک راه حل سریع و آسان برای خرید اجناس مورد نظر خود از یک فروشگاه آنلاین می باشند.

- استراتژی ما در سایت " بی نتورک " ، ایجاد کسب و کار پویا و سالم و ارائه کالای باکیفیت به آحاد مردم جامعه با استفاده از راه های نوین و استفاده از سیستم الکترونیک بر پایه اینترنت امن و همچنین فروش کالای باکیفیت ایرانی می باشد. ما معتقدیم که هر فردی می تواند از سایت " بی نتورک " با توجه به نیاز خود، بهره ببرد.

 

 

فعالیت شرکت بازاريابی شبکه ای کیهان کالا پارس  بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کیهان کالا پارس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top